מגדל מגורים פרימיום בן 70 קומות יהפוך למאפיין בולט בקו הרקיע האיקוני של דובאי; הבנייה תחל באוגוסט עם סיומה המתוכנן לשנת 2024

דייאר פיתוח הודיעה ביום שבת על השקת גורד שחקים יוקרתי Dh1 מיליארד ריגליה בביזנס ביי המציע אורח חיים אורבני חכם ויוקרתי המגולם בתמלוגים והבחנה.

ריגאליה יהיה המגדל הגבוה ביותר שדיאר בנה מעולם. בניין המגורים הפרימימי בן 70 הקומות יכלול דירות מאופשרות בבית חכם. הוא מציע מגוון רחב של מתקני נופש ובריאות, כולל בריכת אינסוף בגודל אולימפי עם ביתנים פרטיים וג'קוזי, חדר כושר משפחתי משוכלל, ביתן יוגה, וקולנוע חורפי חיצוני.

הפרויקט כולל גם שירותים חברתיים, כגון מנגל ופינות אוכל פרטיות, טרקלין התושבים ומרכז העסקים, כמו גם אזורי משחקים לילדים בפנים ובחוץ.

המתקנים מקוננים בתוך שפע של נוף אורגני ומדשאות נהדרות המספקות את הסביבה המושלמת לתושבים ולבעלים להירגע, להירגע וליהנות מזמן איכות עם משפחותיהם וחבריהם.

"אנו שמחים להשיק את Regalia, גורד השחקים הדגל שלנו, אשר יהווה אמת מידה חדשה למגורים עירוניים יוקרתיים בלב העיר", אמר סעיד אל קטאמי, מנכ"ל פיתוח דייאר.

"אנו צופים כי הפרויקט ימשוך את המשקיעים מכיוון שהוא תוכנן בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר עם אוסף שאין כמוהו של מתקני נוחות איכותיים בסגנון חיים", הוסיף.

לדבריו, התושבים והמשקיעים יכולים לצפות לאדריכלות מלוטשת ואקספרסיבית, חללי פנים אלגנטיים, טכנולוגיות עיר חכמות וקישוריות חלקה לצירים מרכזיים כמו דרך אל חליל ודרך שייח זייד.

"כמו תמיד, אנו מאשרים את מחויבותנו להעביר פרויקטים בזמן ומצפים להתחיל בבניית רגליה באוגוסט 2021," הוסיף.

עם אדריכלות אלגנטית, אקספרסיבית ושופעת, רגליה תהפוך לנקודת ציון מדהימה בקו הרקיע של דובאי. חללי הפנים האלגנטיים משלבים עיצוב נצחי ועכשווי עם פונקציונליות ברמה גבוהה ויופי אסתטי, חללים פתוחים, תקרות גבוהות וחלונות מהרצפה עד התקרה.

"אנו נרגשים מאוד משחרורה של רגליה. הפיתוח היוקרתי צפוי להסתיים בדצמבר 2024 ", אמר נאסר אמר, סגן נשיא – מכירות בדייאר.

"הפרויקט יוצר תחושת שייכות לקהילה, באמצעות מגוון של מתקני נוחות חברתיים, בריאות ופנאי שנבחרו בקפידה. בדירות היוקרה יופיעו גם מכשירי חשמל מובנים ממותגים. משקיעים יכולים להירשם ולהשלים את פורמלי הרכישה בתשלום מקדים ראשוני של 10 אחוז בלבד וליהנות מתשלומים אטרקטיביים על פני תוכנית שבע שנים. יתרה מכך, אנו מריצים הצעת השקה בלעדית הכוללת ויתור על דמי שירות לשלוש שנים ווויתור מלא על DLD. לא יהיה זמן טוב יותר להשקיע בפיתוח יוקרתי שכזה מאשר עכשיו, "אמר.

במשך שני עשורים עיצב דייאר את נוף הנדל"ן העירוני של דובאי. הוקמה בשנת 2002, עלייתו המטאורית היא עדות לשאיפה בלתי מוגבלת. כאחת ממפתחי הנכסים הגדולים של דובאי, היא העבירה בהצלחה יותר מ -20 מיליון מ"ר לפיתוח כדי לבסס את מעמדה של דובאי כאחת הערים הגדולות בעולם.

Deyaar הוא השוק הפיננסי של דובאי ונמצא בבעלות הרוב של הבנק האיסלאמי של דובאי (DIB), והוא אחד המפתחים המובילים של דובאי, עם מיזמי נדל"ן המשתרעים על פני מסדרונות צמיחה מרכזיים ומיקומים מרכזיים באמירות. במהלך השנים, דייאר העביר תיק נרחב של נכסי מסחר ומגורים ברמות השירות והאיכות הגבוהות ביותר.