שאלות ותשובות

איפה אני יכול להשקיע את הכסף שלי בדובאי?

השקעה בשוק המניות של איחוד האמירויות הערביות היא פשוטה. יחידים חייבים לפתוח חשבון מסחר אצל ברוקר הרשום באחת הבורסות בדובאי או באבו דאבי (יש שלוש בורסות באיחוד האמירויות: שוק פיננסי של דובאי (DFM), בורסת ניירות ערך של אבו דאבי (ADX), ו-NASDAQ דובאי).

מי הבעלים של ICD Dubai?

ממשלת דובאי, איחוד האמירויות הערביות
תאגיד ההשקעות של דובאי (ICD) היא חברת אחזקות בבעלות ממשלתית שניתן לאפיין כקרן עושר ריבונית בבעלות ממשלת דובאי, איחוד האמירויות הערביות.

מי השקיע בדובאי?

ב-2016, קנדה הייתה המשקיעה הפנימית הגדולה ביותר, עם 30%, ואחריה בריטניה (13%), צרפת (11%), ספרד (8%) וארה"ב (7%). חמש המדינות הללו לבדן הניבו כמעט 70% מסך ההשקעה הפנימית של דובאי ב-2016.

איך משקיעים מתחברים בדובאי?

שאילתה כללית. צור קשר אם יש לך שאלה כללית. פתח עסק. קבל סיוע בפתיחת עסק בדובאי. עבודה מרחוק. הגש בקשה לתוכנית לעבוד מרחוק מדובאי. מצא משקיע. תן לנו לחבר אותך עם משקיע רלוונטי. תוכנית שגרירים לאירוע. …
פתח את העסק שלך בדובאי.

האם קל למצוא משקיעים בדובאי?

בין אם אתה מבוסס באבו דאבי, דובאי או אג'מן, קל למצוא הזדמנויות השקעה מקומיות העונות על המפרט של הפרויקט או העסק הסטארט-אפ שלך.

איך אוכל להשיג משקיע באיחוד האמירויות?

כדי למצוא מלאכים באיחוד האמירויות, בקש מיזמים אחרים הפניות, או בדוק את Angel.co, CrunchBase, Magnitt, Wamda בין היתר. בעוד שמשקיעי אנג'לים יכולים להשקיע עבור הון עצמי או להציע הלוואה, קבוצות השקעות אנג'לים מארחות אירועים חודשיים, תחרויות, מאגר קרנות (קו-השקעה) ואנשי קשר.

איך אני יכול לגייס כסף בדובאי?

כל עמותה ללא מטרות רווח שרוצה לגייס כל סוג של תרומות באיחוד האמירויות, חייבת לקבל תחילה רישיון מהמשרד לפיתוח קהילתי או מרשות מוסמכת בכל אמירות. בנוסף, גיוס כספים חייב להיעשות דרך אחת מארגוני הצדקה המורשים או ארגונים הומניטריים באיחוד האמירויות.

עורך דין רונן אורן

איך אני מוצא שותף להשקעה?

אתה יכול למצוא משקיעי נדל"ן לשותפות בכמה דרכים: באמצעות מימון בנקאי, מועדון השקעות נדל"ן, מימון המונים, הרשת האישית או המקצועית הנוכחית שלך ומשאבים מקוונים כמו מדיה חברתית.

האם אוכל להשקיע בדובאי?

השקעה בבורסה בדובאי היא תהליך קל. על המשקיעים לפתוח חשבון מסחר אצל ברוקר הרשום באחת הבורסות בדובאי, כלומר דובאי השוק הפיננסי (DFM) או NASDAQ דובאי. המשקיע צריך להשיג מספר משקיע כדי לסחור בבורסה.

עורך דין רונן אורן